WhatsApp Sözleşmesi İptal! WhatsApp Geri Atım Attı!

Son günlerde gündem de olan WhatsApp yeni gizlilik politikası için yapacağı değişiklikte geri adım attı. WhatsApp son dakika haberine göre WhatsApp sözleşmesi iptal olduğu ve eski sözleşmenin geçerli olacağını açıkladı.

Dünyanın en çok indirilen mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yaptığı gizlilik politikasındaki son güncelleme ile büyük tepki çekmişti. Bunun üzerine milyonlarca insan uygulamayı cihazından silerek başka mesajlaşma uygulamaları aramaya koyulmuştu. Bu kadar tepkiler artınca WhatsApp geri adım attı.

Bunu da Sevebilirsiniz = WhatsApp Alternatifi Mesajlaşma Uygulamaları

CNN Türk’te yapılan son dakika haber doğrultusunda, dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması WhatsApp, gizlilik politikasını değiştirmeyeceğini bildirdi. Bu bağlamda da eski gizlilik politikası geçerli olacağını belirtti. WhatsApp’ın gizlilik politikasını değiştirmeyecek olmasının en büyük nedenlerinden biri olarak son 24 saat içerisinde WhatsApp’ı silip Telegram’a geçiş yapmaları olduğu belirtildi.

Konu hakkında henüz resmi bir açıklama bulunmamakla beraber, haber CNN Türk’te paylaşılmıştır. Yani şuanda WhatsApp yeni gizlilik politikası değişikliği olacak mı olmayacak mı? sorusunun cevabı netlik kazanmış değildir. WhatsApp sözleşmesi iptal mi değil mi henüz net bir açıklama bulunmuyor. Doğruluğu konusun haberyuvasi.com herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir