Okan Karacan Koronavirüs Nedeniyle Hastaneye Kaldırıldı!

Bir süre önce ünlü sunucu Okan Karacan koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklamıştı. Bunun üzerine durumunun kötüleşmesi sonrasında ünlü sunucu hastaneye kaldırıldı. Ünlü sunucunun sosyal medya hesabında paylaştığı yazıda “İyi hissediyorum ama gerçekten çok ağır bir durum.” şeklinde ifadeler kullandı.

Okan Karacan koronavirüs testinin daha önce pozitif çıktığını açıklamıştı. Daha sonrasında durumu kötüleşen ünlü sanatçı hastaneye kaldırıldığı bilgisi geldi. Ardından sosyal medya hesabından açıklama yaparak durumu açıkladı.

Bunu da Sevebilirsiniz = Çin Koronavirüs Atlatanlar En Az Bir Semptomla Mücadele Ediyor!

Okan Karacan Sedyede Selfie İle Açıkladı!

Ünlü sunucu Okan Karacan sosyal medya hesabında paylaştığı sedyede selfie ile hastalığı hakkında “Maalesef testim pozitif bundan sonraki süreç hastanede geçecek. Genel olarak kendimi iyi hissediyorum ama gerçekten ağır bir durum.. Allah herkesin yardımcısı olsun.” şeklinde ifadelerde bulundu.

Bunu da Sevebilirsiniz = Altın Üretimi İçin Hedef 100 Ton! Cumhurbaşkanı Açıkladı!

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir