Portekiz Cumhurbaşkanı Koronavirüs Testi Pozitif Çıktı!

Portekiz Cumhurbaşkanı koronavirüs testi pozitif çıktı fakat hastalığın hiçbir semptomunu göstermediği açıklandı. Portekiz Cumhurbaşkanı Marcelo Rebelo de Sousa Kovid-19 testinin pozitif çıktığı fakat hastalığa dair hiçbir belirtinin olmadığı belirtildi.

Portekiz Cumhurbaşkanlığı Cumhurbaşkanı De Sousa koronavirüs testi hakkında yazılı açıklama yaptı. Açıklamada, Portekiz Cumhurbaşkanı’nın 10 Ocak’taki Kovid-19 testinin ve 11 Ocak gününün sabahında yapılan hızlı antijen testinin negatif çıktığı belirtildi. Fakat akşam saatlerinde yapılan PCR testinin pozitif çıktığını belirtti.

Hastalığa Dair Hiçbir Semptom Görülmedi!

Yine açıklamada belirtilenler doğrultusunda, 72 yaşındaki De Sousa’nın Kovid-19 salgınına dair hiçbir belirtinin görülmedi belirtildi. Buna ek olarak Cumhurbaşkanı’nın Cumhurbaşkanlığı konutunda karantina olacağı ve epidemiyolojik verilen sonuçlarının inceleneceği bilgisi yer aldı.

Bunu da Sevebilirsiniz = Tayland Kralı Belgesel İçin Cezaevinde Yerleri Süpürdü!

Marcelo Rebelo de Sousa, 4 Ocak 2021 tarihinde görüştüğü danışmanlarından birinin 6 Ocak tarihinde koronavirüs tespiti yapılmasının sonrasında yarım gün karantinada kalmıştı. Daha sonra Cumhurbaşkanına yapılan testlerin negatif çıkmasının ardından doktor tavsiyesiyle resmi programlara devam ettiği biliniyor.

Bunu da Sevebilirsiniz = CoronaVac Aşısı İçin Acil Kullanım Onayı!

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir