Bitcoin Son Durum Ne? Güne Yükselişte Başladı!

Kripto para borsasının baş tacı olan Bitcoin, 300 bin TL’nin altına hızla düşmüştü ve 239 Bin TL’ye kadar gerilemiştir. Peki Bitcoin son durum ne? İşte sizlere Bitcoin son haberler..

Yeni güne girdiğimiz bu vakitlerde Bitcoin’deki artış tekrar baş göstermeye başladı. Bu sayede yine borsa gündemi içine yine geçmeyi başardı.

Bitcoin son 24 saat içinde en yüksek değerine 278,379 TL olarak ulaşırken en düşük değer ise 250,000 TL olarak kayıtlara geçti. Bitcoin son 24 saatte 23 bin TL artış göstererek yüzde 9.28 oranında yükseldi.

Bunu da Sevebilirsiniz = Bitcoin Raporlara Göre 1 Milyonu Geçebilir!

Bitcon son durum ne olduğuna baktığımızda 276 bin TL’nin üzerine çıkan Bitcoin, yine kripto para borsasında ortalığı ayaklandırmayı başardı. Son 24 saatteki Bitcoin hacmine baktığımızda ise 3,603 BTC olduğu kaynaklarda belirtiliyor. Bu da 955,447,143 Türk Lirası’na eş değer..

Bitcoin Dışında Yatırım Yapılacak Kripto Paralar

İlgili Konu= Ethereum Son Durum Ne? 10 Bin TL Üzerine Çıktı!

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir