Şeyma Subaşı Ne Kadar Nafaka Alıyor? Gizlice Giren Bankacı Davası Gündemde!

Şeyma Subaşı ne kadar nafaka alıyor? sorusu son zamanlarda oldukça merak edilen detaylardan bir tanesi oldu. Geçtiğimiz günlerde Şeyma Subaşı’nın 125 bin Türk Lirası nafaka aldığına dair banka hesap görüntüsü paylaştığı iddia edilen bankacı, hakim karşısına çıkarıldı. Analiz bölümden olduğu bilinen bankacı, “Hesap bilgilerine meraktan baktım ama kimseyle bu bilgiyi paylaşmadım.” şeklinde ifadelerde bulundu.

Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde 125 bin Türk Lirası nafaka aldığı konusunda bir fotoğrafın paylaşılması üzerine suç duyurusunda bulunduğu biliniyor. Suç duyurusu üzerine inceleme yapılmış ve fotoğrafın bankaya ait olarak kullanılan özel bir platformdan çekildiği tespit edilmişti. Bu platformda oturum açan kişinin ise kredi izleme ve analiz bölümünden bir bankacı olduğu tespit edilmişti.

Bunu da Sevebilirsiniz = Şeyma Subaşı Saati Olay Oldu! Mısırlı Sevgilisi Hediye Etti!

Hesap Bilgilerine Meraktan Baktım!

Bunun üzerine kişisel verilerin hukuksuz olarak kaydedilip, sırların açıklanması suçlarıyla suçlanan bankacı, hakim karşısına çıkarıldı. Hakim karşısına çıkan bankacı kendisini “Hesap bilgilerine meraktan baktım, kimseye göndermedim. Zaten müfettişin telefonumda yaptığı incelemede de bir şey çıkmadı.” şeklindeki ifadeler ile savundu. Bunun üzerine duruşma ileri bir tarihe ertelendiği açıklandı.

Şeyma Subaşı ne kadar nafaka alıyor sorusu aslında paylaşılan fotoğraf doğrultusunda 125 bin TL olduğu şeklinde olsa da konu hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Haber hakkında paylaşılan tüm bilgiler farklı kaynaklardan yararlanılarak hazırlanılmıştır. Konu doğruluğu hakkında ve paylaşılan bilgilerden doğacak olan sorunlardan haberyuvasi.com sitesi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

Kaynak = sabah

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir