Şeyma Subaşı Saati Olay Oldu! Mısırlı Sevgilisi Hediye Etti!

Son dakika haberiyle sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı saati ile gündeme yine bomba gibi oturdu. Şeyma Subaşı Mısırlı sevgilisi ile sosyal medyada fotoğraf paylaştı fakat herkesin dikkatini kolundaki saat çekti.

30 yaşındaki sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, yaptığı paylaşımlarla sürekli gündeme oturmayı başarıyor. Geçtiğimiz günlerde yeni bir aşka yelken açan fenomen, sevgilisinin yüzünü paylaşımlarda hep gizlemekteydi. Fakat son paylaşımdan Şeyma Subaşı yeni sevgilisi ile çekindiği resmi paylaştı ve bu sefer yüzünü de gösterdi. Fakat burada sevgilisi değil de kolundaki servet değerindeki saat gündeme bomba gibi oturdu.

Şeyma Subaşı Saati Olay Oldu! Mısırlı Sevgilisi Hediye Etti!
Şeyma Subaşı Saati Olay Oldu! Mısırlı Sevgilisi Hediye Etti!

Şeyma Subaşı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile “Nazar Değmesin” notuyla paylaştığı fotoğrafta, sevgilisinden çok servet değerindeki saat konuşuldu. İddialara göre Şeyma Subaşı’nın Mısırlı sevgilisinden hediye edildiği belirtilen saatin değeri tam tamına 2 milyon 174 bin TL olduğu biliniyor.

Bunu da Sevebilirsiniz = Can Yaman Diletta Leotta İle Aşk Yaşıyor İddiası!

Bunu da Sevebilirsiniz = Şeyma Subaşı Estetik mi Yaptırdı? Son Hali İle Şaşırttı!

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir