Sefirin Kızı Nare Diziden Ayrıldı mı? Yerine Kim Gelecek?

Star TV’nin beğenilerek izlenen Sefirin Kızı dizisi bir süredir kafaları karıştıran soruyla gündem konusu oldu. Dikkatleri Sefirin Kızı Nare çekti ve acaba diziden ayrıldı mı? diye merak ediliyor. Peki Sefirin Kızı dizisinden Neslihan Atagül ayrıldı mı? İşte detaylar..

Neslihan Atagül Diziden Ayrıldı mı?

Star TV’nin sevilen dizilerinden bir tanesi olan Sefirin Kızı dizisi izleyicileri, bir süredir Nare karakterini canlandıran Neslihan Atagül’ü dizide göremediği için acaba Neslihan Atagül diziden ayrıldı mı diye merak ediyor. Neslihan Atagül’ün hastalıkla boğuşması nedeniyle şuanda 10 günlük raporu bulunuyor. O nedenle de dizide yer almıyor.

Bildiğiniz üzere hızla kilo veren Neslihan Atagül, kilo vermesinin sebebi bir hastalıktan dolayı olduğu açıklandı. Bu kapsamda da hastalığın kendi yaşam şartlarını etkilediğinden dolayı 10 günlük rapor olarak dinlenmeye çekildi. Peki hastalığı ne? Merak edenler “Neslihan Atagül Hasta Mı? Hızla Kilo Veren Neslihan Atagül’den Kötü Haber!” adlı haberimizden konu hakkında detayları öğrenebilir.

İşte okuduğunuz haber doğrultusunda Sefirin Kızı Nare diziden ayrıldı mı sorusunun cevabını almış olacaksınız. Yani Neslihan Atagül yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle diziden ayrıldığını açıkladı. Bir de şu soru merak ediliyor: Acaba Sefirin Kızı Nare öldü mü? 36. bölümde Nare karakteri dizide yurt dışına gönderildi. Bu nedenle de dizide olmayan Neslihan Atagül için öldü mü diye merak edenler oldu. Neslihan Atagül sağlık sorunları olmasından dolayı diziden ayrılmasından dolayı yerine yeni isim gelene kadar yurt dışına gitmiş gibi gösterilecek.

Bunu da Sevebilirsiniz = Deniz Seki Sevgilisi İrfan Özçelik’ten Ayrıldı!

Sefirin Kızı Nare Yerine Kim Gelecek?

Her ne kadar konu hakkında net bir bilgi olmasa da bazı kaynaklarda Nare yerine gelecek iki isim konuşuluyor. Bu iki isimden bir tanesi, çocuğu olduktan sonra ekranlara kısa bir ara veren Fahriye Evcen olarak belirtiliyor. Diğer isim ise 25 yaşındaki güzel oyuncu Aybüke Pusat olarak belirtiliyor. Peki sizler Nare yerine hangi ismin gelmesini isterdiniz? Fahriye Evcen mi yoksa Aybüke Pusat mı? ya da Sizin beğendiğiniz başka bir oyuncu mu?

İşte Sefirin Kızı Belli Oldu = Sefirin Kızı Tuba Büyüküstün Oldu!

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir