Taylan Oğulcan İkilisi İrfan Can Kahveci’yi Takipten Çıkardı!

Sosyal medyanın gündemine Taylan Antalyalı ve Oğulcan Çağlayan bomba gibi oturdu. Daha önce Galatasaray’a transfer olması muhtemel olan İrfan Can Kahveci, Fenerbahçe’ye transfer olunca, Taylan’la Oğulcan yakın arkadaşı İrfan’ı takipten çıkardılar. Ayrıca İrfan Can ile olan fotoğrafları da hesaplarından kaldırdılar.

Galatasaray forması giyen Taylan’la Oğulcan, Fenerbahçe’ye transfer olan yakınlar arkadaşları İrfan Can Kahveci’yi takipten çıktı. Takipten çıkmalarını yanı sıra İrfan Can ile olan bütün fotoğrafları da sildiler. Bunun üzerine sosyal medya üzerinde on binlerce kişi bu konu üzerinde konuştu.

Bunu da Sevebilirsiniz = İrfan Can Kahveci Fenerbahçe Kulübüne Transfer Oldu!

Sosyal medyada paylaşılan gönderilerden bazıları şu şekilde: “Oğulcan Çağlayan, Taylan Antalyalı ile birlikte İrfan Can Kahveci için paylaştığı kahve gol paylaşımını sildi.”, “İrfan Can’ı anında takipten çıkan Oğulcan adamlığı..”, “Oğulcan ve Taylan’ın içtikleri meğer kahve değil dost kazığıymış…”, “Fenerbahçe’yi para için tercih eden İrfan Can’ı her yerden takipten çıkarıp hakkını veren Oğulcan Çağlayan ve Taylan Antalyalı adamlığı desem.” şeklinde paylaşımlar yapıldı.

Bunu da Sevebilirsiniz = Trabzonspor Efecan Karaca Transferi Peşinde!

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir