Şeyma Subaşı Estetik mi Yaptırdı? Son Hali İle Şaşırttı!

Son zamanlarda sosyal medya paylaşımlarında yüzünü göstermeyen Şeyma Subaşı estetik mi yaptırdı? diye merak ediliyor. Yaptığı paylaşımlar ile sürekli adından bahsettiren ve şu sıralar Mısırlı sevgilisi ile gününü gün ettiği fotoğrafları paylaşan Şeyma Subaşı son hali ile gündeme oturdu. Şeyma Subaşı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile birlikte çekildiği fotoğrafları sosyal medya hesabında paylaşırken, ortaya yine Şeyma Subaşı estetik mi yaptırdı sorularını getirdi.

Şeyma Subaşı Son Hali
Şeyma Subaşı Son Hali

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, yaptığı paylaşımlarla sürekli gündeme bomba gibi oturmaya devam ediyor. Özellikle yeni Mısırlı sevgilisi ile paylaştığı fotoğraflar sürekli gündem oluyor. Son zamanlardaki paylaşımlarında yüzünü göstermeyen Şeyma Subaşı, en sonunda yüzünü gösteren fotoğraflar paylaştı. Görenler de ‘Yine mi estetik yaptırdı?” şeklinde sorular sormaya başladı.

Bunu da Sevebilirsiniz = Şeyma Subaşı Ne Kadar Nafaka Alıyor? Gizlice Giren Bankacı Davası Gündemde!

Şeyma Subaşı Son Hali
Şeyma Subaşı Son Hali

Geçtiğimiz günlerde Şeyma Subaşı Miami kentinde ev aldığını duyurmuş ve Mısırlı sevgilisi Mohammed Al Saloussi ile hayatına devam ediyor. Sık sık estetikler ile gündeme gelen Şeyma Subaşı, bu seferde son paylaştığı resimler ile dikkat çekti. Görenler içinde bazıları sosyal medya fenomeni estetik yaptırmış derken, kimileri ise paylaştığı fotoğraflarda filtre kaynaklı olabileceğinden bahsetti.

Şeyma Subaşı Estetiksiz ve Estetikli Hali
Şeyma Subaşı Estetiksiz ve Estetikli Hali

Şeyma Subaşı’nın estetiksiz ve estetikli hali ise yukarıdaki resimdeki gibi.

Bunu da Sevebilirsiniz = Şeyma Subaşı Saati Olay Oldu! Mısırlı Sevgilisi Hediye Etti!

Bu da İlginizi Çekebilir = Berrak Tüzünataç Sevgilisi Ali Yörenç İle Ayrıldı!

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir