Survivor Duygu Kimdir, Kaç Yaşında? Duygu Serap Salman Nereli?

Survivor 2021 başladığı günden itibaren heyecan verici bir şekilde devam ederken, Acun Ilıcalı Survivor 2021 yarışmasının ilk ayında yedek yarışmacı dahil olacak demişti. Bu yedek yarışmacılar arasında Duygu Serap Salman yer aldı. Peki Survivor Duygu kimdir, kaç yaşında, nereli?

Survivor 2021 yedek yarışmacılar belli olunca Duygu Serap Salman Survivor yedek yarışmacılar arasında yer alınca kim olduğu merak ediliyor. Peki Survivor Duygu kimdir?

Açıklanana göre, Survivor Duygu geçen sene elemelere gelecekmiş fakat trafik kazası geçirmesinden dolayı katılamamış. Acun Ilıcalı bu sene yedek yarışmacılar olacak dendiği için de Duygu Serap Salman bu yedekler arasında bu sene yer aldı.

Bunu da Sevebilirsiniz = Survivor Merve Aydın Kimdir, Kaç Yaşında?

Survivor Duygu Kimdir?

Survivor 2021 yedek yarışmacılar arasında yer alan Survivor Duygu kendisini, “Benim için duygusal bir an. Benim için ihtimali olmayan bir şeydi. 1.5 yıldır bu ana hazırlanıyorum, duygusalım. Burayı parçalamaya geldim. Güç eşittir ben. Duygusal ilerlemeyeceğim, başarmak ve kazanmak için geldim. Birikmişliğim çok fazla.” şeklinde tanıttı. Duygu Serap Salman, Kickboks, crosfitter, atletizm ve fitness gibi spor dallarıyla ilgileniyor. Ayrıca Survivor Duygu dansçı olduğu da biliniyor.

Survivor Duygu kaç yaşında diye merak edenler için 19 Mayıs 1997 tarihinde doğduğu kaynaklarda belirtilmektedir. Peki Survivor Duygu nereli? Kaynaklarda belirtilene göre, Duygu Serap Salman, Ağrı’da doğmuştur.

Bunu da Sevebilirsiniz = Survivor Meryem Sakatlandı! Yarışmadan Diskalifiye Oldu!

Bunu da Sevebilirsiniz = Joker Allame Barıştı mı? Yeni Albüm mü Çıkartacaklar?

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir