Hakan Taşıyan Hasta mı, Sağlık Durumu Nasıl?

Bir zamanlara şarkılarıyla damga vuran ünlü şarkıcı Hakan Taşıyan hasta mı sorusu en çok araştırılan konulardan bir tanesi. Yaklaşık olarak dört aydır hastanede tedavi gören Hakan Taşıyan’ın sağlık durumundaki ciddiyet devam ediyor. Peki Hakan Taşıyan hastalığı ne? Hakan Taşıyan’ın sağlık durumunun ciddiyetini koruması üzerine sosyal medya hesabında bir açıklama yapıldı. Açıklamada, “Acil olarak karaciğer ve böbrek nakli olması gerektiği tespit edilmiştir. ” şeklinde ifadelere yer verildi.

Sensiz İki Gün, Hazin Geliyor ve Güz Gülleri gibi daha birçok şarkıyla bir döneme damga vuran ünlü şarkıcı Hakan Taşıyan’ın yaklaşık 4 aydır hastanede tedavi gördüğü ve acil olarak karaciğer ve böbrek nakli olması gerektiği açıklandı.

Hakan Taşıyan Hasta mı?

Sosyal medya hesabında karaciğer için herhangi bir donör bulunamadığını ve durumunun kritik olduğu vurgulanan açıklamada, “Yaklaşık 4 aydır devam eden tedavi sürecimizde, doktorlarımızın yapmış olduğu tetkikler neticesinde, acil olarak karaciğer ve böbrek nakli olması gerektiği tespit edilmiştir. Öncelikle birinci derece yakınlarından (aile bireylerinden) alınan kan örnekleri neticesinde böbrek için kız kardeşinin uyumlu olduğu belirtilmiş ancak karaciğer için herhangi bir donör bulunamamıştır. ” şeklinde ifadeler yer aldı.

Bunu da Sevebilirsiniz = Neslihan Atagül Hola Dergisi Yeni Sayfasına Kapak Oldu!

Durumu Kritikliğini Korumaktadır

Yapılan açıklamada durumunun kritik olduğunu vurgulanırken, “Durumu kritikliğini korumaktadır ve doktorlarımızın verdiği bilgi neticesinde karaciğerin acil olarak bulunması gerektiği bildirilmiştir. Tedavi sürecinde doktorlarımızın vücudu dengede tutabilmek için belirli aralıklarla vücuttan su çekme işlemi ve diyaliz işlemi uygulanmaktadır. Hakan Taşıyan sevenlerinden dualarını eksik etmemesini ve Allah’ın izniyle sağlıklı günlere kavuşması ve sevenlerine tekrar “doktor” olmasını tüm kalbi duygularımızla diliyoruz. Yanımızda olan tüm kardeşlerimize sevgilerimizle. ” şeklinde ifadeler yer aldı.

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir