Mehmet Ali Erbil Hastanede Canlı Yayın Yaptı!

Televizyona camiasının özellikle Çarkı Felek yarışmasıyla tanınan ve daha birçok yapımda yer alan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, rutin tedavisi için hastaneye yattı. Mehmet Ali Erbil, hastanede canlı yayın yaptı ve kendi takip edenlerin sorularına yanıtlar verdi. Takipçilerini sorularını yanıtlamadan önce, “Ben yine hastanedeyim. Çok tanıdık bir ortam. Korona testi yaptırdım yine. Yaptırmadan tedaviye başlamıyorlar. Dün öğle saatlerinde geldim. 16 şişe serum alıyorum. Tam 20 yıldır… ” şeklinde ifadeler kullandı.

Yıllardır ‘kaçış sendromu’ hastalığıyla mücadele eden Mehmet Ali Erbil, bugün her zaman yapılan tedavisi için hastaneye yattı. Hastanede canlı yayın yapan Mehmet Ali Erbil, “16 şişe serum alıyorum.” itirafında bulunduktan sonra canlı yayında takipçilerinin sorularını yanıtladı.

Ülkemizdeki sağlık hizmetine övgüler yağdıran Mehmet Ali Erbil, “Ben yine hastanedeyim. Çok tanıdık bir ortam. Korona testi yaptırdım yine. Yaptırmadan tedaviye başlamıyorlar. Dün öğle saatlerinde geldim. 16 şişe serum alıyorum. Tam 20 yıldır… Kiloya göre, 77 kiloyum. Bütün hayır dualarınıza teşekkür ediyorum. Zaten sayenizde iyileştim. Gece az uyudum. Bizdeki sağlık hizmeti hiçbir yerde yok. Benim bu klasik hastalığım var ya, Amerika’da atak geldi. Hemen acile gittik. Bekletiyorlar… Onlar beni içeri alana kadar benim atak geçti. Tüm sağlıkçılarımıza buradan şükranlarımı sunuyorum. Başta benim profesör ablam olmak üzere… Benden küçük ama saygıdan abla diyorum. ” şeklinde ifadeler kullandı.

Bunu da Sevebilirsiniz = Mehmet Ali Erbil 11 Sene Önceki Konuşmasıyla Gündemde

Neden Fenerbahçeli olduğunu ise, “Annem bana hamileyken, sancısı tutuyor ve onu hastaneye Mehmet Ali götürüyor. Hastanede ben doğuyorum ve babam adımı Mehmet Ali koyuyor. Bizim Fenerbahçeli olmama gibi bir şansımız yok… ” şeklinde sözlerle ifade etti.

Şiddet olaylarına da değinen Mehmet Ali Erbil, erkeklere prim veremeyeceğini vurgulayarak, “Şiddet olaylarının arttığı bir ülkede erkeklere prim veremem. Kusura bakmayın. Ben erkeklerin haberlerinin çıkmasından bile taraf değil. Koltukları kabarıyor, prim yapıyor caniler. ” şeklinde ifadeler kullandı.

Televizyon programlarına başlayacağını vurgulayan Erbil, “Kendimi biraz daha iyi hissedersem, televizyon programlarına başlayacağım galiba bakalım… ” şeklinde sözler kullandı.

Kaynak = hürriyet

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir