Melis İşiten Sergen Deveci İle Aşk mı Yaşıyor!

31 yaşındaki Melis İşiten, kendisi gibi oyuncu olan Uraz Kaygılaroğlu ile olan 5 yıllık evliliğini sonlandırdıktan sonra, Instagram hesabında paylaştığı fotoğrafa Sergen Deveci etiketini ekledi. Paylaşımına da “Öpsen geçer, sarılsak unuturuz. Ama darılırsak kalırız öyle.” şeklinde ifade ekledi.

Oyuncu Melis İşiten, sosyal medya hesabında paylaştığı gönderiye komedyen Sergen Deveci etiketini ekledi ve aşkını haykırdı. 2019 yılında kendisi gibi oyunu olan Uraz Kaygılaroğlu ile evliliğini sonlandıran Melis İşiten, yeni bir aşka yelken açtı. İşiten, aşkını sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğraf ile duyurdu.

İşiten, fotoğrafa komedyen Sergen Deveci’yi etiketleyerek, “Öpsen geçer, sarılsak unuturuz. Ama darılırsak kalırız öyle. Hiç darılmasak olmaz mı? Paramparça olmadan dile gelse kırılmaya yazan taraflarımız böylelikle gülüşümüzle iyi etsek birbirimizi derim ben. Yine kadehlerle doğurur sabahı, kahkahalarımızla şifalandırırız birbirimizi. Affedilir diyorum yani, öpünce diyorum geçer, yeter ki niyetimiz neşemizle sevmek olsun. ” notunu ekledi.

Ayrıca Melis İşiten, bundan bir ay önce, Sergen Deveci’nin YouTube kanalındaki Talk Show’a konuk olmuştu.

Kaynak

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir