Arka Sokaklar 584. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

İlk bölümü 2006 senesinde yayınlanan Arka Sokaklar, 10. sezon ile Kanal D ekranlarından yayınlanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta 583. bölümü yayınlanan Arka Sokaklar 584. bölüm ile severleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Peki Arka Sokaklar 584.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Her hafta Cuma günleri Kanal D ekranlarından yayınlanan Arka Sokaklar, hız kesmeden yoluna devam ediyor. Her bölümünde farklı farklı olayların ele alındığı dizide Hüsnü Çoban ve Mesut komiser ekip arkadaşlarıyla olayları çözmeye devam ediyor.

Arka Sokaklar 584. Bölüm Ne Zaman?

Kanal D’nin sevilen dizisi Arka Sokaklar son bölüm olarak 26 Mart 2021 Cuma günü yayınlanmıştı. Arka Sokaklar’ın yeni bölümü ne zaman diye merak ediliyor ve araştırılıyor. Arka Sokaklar 584. bölüm izle ile 2 Nisan 2021 Cuma günü izleyicisi ile buluşacak.

Bunu da Sevebilirsiniz = Mucize Doktor 56. Bölüm Ne Zaman, Fragmanı Yayınlandı mı?

Arka Sokaklar 584. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Yeni bölümünü beklerken sabırsızlananlar acaba bu bölümde neler olacak diye merak ediyor. O nedenle de Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanını izlemek istiyor. Yayınan fragmanın başında Rıza baba bir telefonla konuşuyor ve konuşma sonrasından sinirlenerek önünde duran masanın üzerindekileri dağıtıyor. Hüsnü Çoban’ın kızı Zeliha hastanede sinir krizi geçiriyor ve onu Mesut komiser sakinleştirmeye çalışıyor. Ardından Zeliha’nın başına gelenleri Mesut, Hüsnü Çoban’a anlatıyor ve Çoban, ağlayarak kendini yerlere atıyor.

27 Mart’ta yayınlanan fragmanını izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir