Öğrenci Servisine Çarpan Geyik, Camdan İçeri Fırladı!

ABD’nin Virginia eyaletinde ilginç bir olay meydana geldi. Öğrenci servisine çarpan geyik, servisin camından içeri fırladı ve uyuyan öğrencinin üzerine düştü.

ABD’nin Virginia eyaletine bağlı Powhatan’da öğrenci servisine çarpan geyik, görenleri şok etti. Hareket halindeki servise çarpan geyik, cama çarptı ve kırarak servisin içine fırladı. O anda şoförün hemen sağ tarafından uyuyan öğrencinin üzerine düşen geyik, panikle sağa sola koşuşturdu.

Öğrenci servisinin şoförünün soğukkanlılığı sayesinde hiç kimse yara almadan olayı atlatırken, geyik ise şoförün açtığı servisin kapısından hızla koşarak indi ve gitti.

Kaynak = haber7

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir