Haber Global’e Konuk Olan Şeyma Subaşı Evleniyor mu?

Sürekli sosyal medya gündeminden düşmeyen Şeyma Subaşı, Mısırlı sevgilisiyle evleniyor mu diye merak ediliyor. Özellikle Şeyma Subaşı, Haber Global adlı programa konuk olması sonrasında yaptığı açıklamalarla yine gündeme oturmayı başardı. Şeyma Subaşı‘na “Evleniyor musun” sorusunun yanı sıra, “Sevgilimin Malıyım” yazılı tişört hakkında da sorular yöneltildi. Şeyma Subaşı’nın verdiği yanıt ise olay oldu.

Haber Global’e konuk olan Şeyma Subaşı, önce “Evleniyor musun” sorusunun yanıtını verdi sonra da giydiği “Sevgilimin Malıyım” yazılı tişört hakkında cevap verdi. Peki Şeyma Subaşı yeniden evleniyor mu? İşte Şeyma Subaşı’ndan gündeme bomba gibi oturan cevaplar..

Şeyma Subaşı’na programda “Sosyal medyada olay olan o tişörtü giyerken üstünde “Sevgilimin Malıyım” yazdığının farkında mıydın sorusu yöneltildi. Subaşı soruya, “Biliyorum ne anlama geldiğini. Zaten giyindim, onu da sonrasında zaten bilerek de koymak istedim. Ben o ‘malıyım’ lafını bir obje olarak görmüyorum. Zaten onu bırak. Zaten ben onun malı olmaktan da memnunum yani. Ben seninim. Ne yapmak istersin bana? Anladın mı ben böyle mantıkta bir insanım. Ben seni en tepe sokacağım, sen de beni en tepeye çıkar. Bu kadar.” şeklinde yanıt verdi.

Bunu da Sevebilirsiniz = Şeyma Subaşı Estetik mi Yaptırdı? Son Hali İle Şaşırttı!

Şeyma Subaşı’na başka bir soru daha yöneltildi ve “Evleniyor musun?” diye soruldu. Subaşı, “Tabi ki sormadı ama tabi ki o yola doğru gittiğimiz için.” dedi. Haber Global sunucusu, “Sana evlilik teklif etti mi” diye sordu. Şeyma Subaşı, ” Henüz değil.” diyerek cevap verdi. Sunucu, “Ama evlenmeyi konuşmuşsunuz.” dediğinde ise Şeyma Subaşı, “Evet” dedi ve sevincini gizleyemedi. Ardından, “Bırak onu da Instagram’ımda bir gün heyecanla vereyim” dedi.

Kaynak

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.