Şarkılar Bizi Söyler’de Ata Demirer, Ferdi Özbeğen Şarkısı İle Beğeni Topladı!

Kanal D ekranlarında yayınlan ‘Şarkılar Bizi Söyler’ adlı şarkı programında Ata Demirer, Ferdi Özbeğen şarkısı olan ‘Gündüzüm Seninle’ adlı şarkıyı piyano çalarak söyledi.

Şarkılar Bizi Söyler adlı yarışmada Ata Demirer, Ferdi Özbeğen’in Gündüzüm Seninle adlı şarkısını piyano çalarak söyledi. Ata Demirer, Ferdi Özbeğen şarkısını söylerken Sibel Can da eşlik etti.

Ata Demirer’in Ferdi Özbeğen’in şarkısını söylemesi herkesin çok hoşuna giderken, Ata Demirer sosyal medya gündemine girdi. Ünlü oyuncunun sesine oldukça güzel yorumlar gelirken, Ferdi Özbeğen’in yad edilmesi de ilgi gördü.

Kimileri Ata Demirer için, “on parmağında on marifet” şeklinde tweetler atarken, Ata Demirer’in yine döktürdüğü ifade ediliyor..

Ferdi Özbeğen – Gündüzüm Seninle Şarkı Sözleri

Gündüzüm seninle, gecem seninle
Beyhude geçti bu ömrüm derdinle
Aşkımı bir sır gibi senelerce sakladım
Geceleri rüyamda ismini sayıkladım

Sevgilim saçların zannetme solmaz
Dünyada sevenler bahtiyar olmaz
Aşkımı bir sır gibi senelerdir sakladım
Geceleri rüyamda ismini sayıkladım

Kaynak

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir