Tuğçe Kazaz’dan “Neden Atatürk’ün Ardına Sığınıyor?” Paylaşımı

Yer yer paylaşımlarıyla gündeme gelen Tuğçe Kazaz, sosyal medya hesabında, “Her darbe yapan veya teşebbüs eden neden Atatürk’ün ardına sığınıyor?” şeklinde ifadeler içeren paylaşım yaptı.

Paylaşımları ile sık sık gündeme gelen 38 yaşında manken Tuğçe Kazaz, sosyal medya hesabında son yaptığı paylaşım ile yine gündeme girdi. Paylaşımında “Hem Atatürk bu milletin bağımsızlığı için savaştı diyorsunuz hem de Atatürk’ün ismiyle bu millete darbe yapıyorsunuz.” şeklinde ifadeler kullandı.

Tuğçe Kazaz’ın paylaşımına, 600’den fazla retweet gelirken, üç binden fazla da beğeni geldi.

İşte Tuğçe Kazaz’ın yaptığı o paylaşımdaki ifadeler;

“Her darbe yapan veya teşebbüs eden neden Atatürk’ün ardına sığınıyor? Hem Atatürk bu milletin bağımsızlığı için savaştı diyorsunuz hem de Atatürk’ün ismiyle bu millete darbe yapıyorsunuz. Size bakan da Atatürk Kurtuluş Mücadelesi’ni Osmanlı’ya darbe yapmak için verdi sanacak.” şeklinde oldu.

Tuğçe Kazaz’dan “Neden Atatürk’ün Ardına Sığınıyor?” Paylaşımı

Kaynak

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir