Gerçeğin Peşinde 14 Nisan 2021 Çarşamba 341. Bölüm

Gerçeğin Peşinde, 14 Nisan 2021 Çarşamba günü izleyicisiyle buluştu. Serap Paköz’ün sunduğu hafta içi her gün Star ekranlarından yayınlanan Gerçeğin Peşinde, 341. bölüm ile ekran karşısına çıktı. Peki Gerçeğin Peşinde son bölümde neler yaşandı?

Faili meçhul olayların ele aldığı Gerçeğin Peşinde programında, Adli Tıp Uzmanı Taner Güven ve Avukat Hasan Kocabey’de olayların sır perdesinin aralanmasında katkı sağlıyor.

Dünkü bölümde, 6 Nisan’da hayvanlara su vermek için evinden çıkan ancak geri dönmeyen 12 yaşındaki Döne kaçırıldı mı? sorusu programda konuşuldu. 2 çocuğunu bırakarak evi terk ettiği iddia edilen Emine Arslan, 5 Nisan’dan beridir kayıp. Programda Emine Arslan’ın nerede olduğu konuşuldu.

13 Nisan’daki bölümü izleyemeyenler, ‘Gerçeğin Peşinde 13 Nisan 2021 Salı 340. Bölüm‘e tıklayarak izleyebilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde 14 Nisan 2021 Çarşamba 341. Bölüm izlemek için buraya tıklayabilirsiniz. Yok ben canlı olarak izlemek istiyorum diyorsanız ise saat 13:15’te ‘Gerçeğin Peşinde canlı 341. bölüm izle‘ye tıklayarak izleyebilirsiniz.

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir