BTS, Louis Vuitton’ın Marka Yüzü Oldu!

Habere göre, dünyaca ünlü müzik grubu BTS, dünyanın en büyük moda markası Louis Vuitton’ın global marka yüzü oldu. OT7 olarak marka elçisi olan BTS, bilinene göre kolay kolay ikna edilemiyordu. Park Jimin marka yüzü olması ve Louis Vuttion’ın intagram hesabında güncellemesinde BTS grubunun fotoğrafını paylaşması BTS Louis Vuitton işbirliğini doğruluyor.

BTS ile çalışmaktan oldukça hoşnut olduklarını dile getiren Louis Vuttion, “bu modern ve lüks kültürü birleştiren işbirliğini” dört gözle beklediklerini ifade etti. Ayrıca Jimin ve Hoseok saçlarını sarı, Jungkook ise mora boyamış olması da dikkatlerde kaçmadı.

Louis Vuitton erkek koleksiyonunun sanat yönetmeni Virgil Abloh, markanın BTS ile yaptığı iş birliği hakkında konuştu; “BTS’in Louis Vuitton ailesine katılıyor oluşundan memnuniyet duydum. Markaya lüks ve çağdaş kültürü birleştiren modern bir bölüm ekleyen bu” şeklinde oldu.

Bangtan Louis Vuitton’nun marka elçisi oldu! Bu da forbes’un listesine göre dünyanın en prestijli ilk on markasının dördüyle BTS’nin işbirliği yaptığı anlamına gelmektedir.. Ayrıca Louis Vuitton’nun bu listedeki tek lüks giyim markası olduğu da dikkatlerde kaçmıyor.

Kaynak

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir