Camdaki Kız 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Camdaki Kız, ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Peki Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Camdaki Kız yeni bölüm ne zaman?

Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu’nun kaleme aldığı, yönetmenliğini ise Nadim Güç’ün üstlendiği Camdaki Kız oyuncuları arasında Burcu Biricik ile beraber Enis Arıkan, Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek gibi isimler yer alıyor. Peki Camdaki Kız 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Camdaki Kız 5. bölüm ne zaman, hangi kanalda?

Camdaki Kız 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Kanal D ekranların ilgiyle takip edilen Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız, 5. bölüm fragmanı izlemek isteyenler acaba yayınlandı mı diye merak ediyor. İşte bu sorunun cevabı Evet. YouTube’da trende videolar listesinde 1 numarada yerini alan fragman, yaklaşık olarak 16 saat önce yayınlandı. Fragmanı izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Camdaki Kız 5. Bölüm Ne Zaman, Saat Kaçta?

Camdaki Kız son bölüm yayınlanmasının ardından acaba 5. bölümde neler olacak diye merak ediliyor. Bunun içinde gününde bir değişiklik var mı acaba diye araştırılıyor. Peki Camdaki Kız yeni bölüm ne zaman, hangi kanalda? Bildiğiniz üzere Burcu Biricik’in başrolünü üstlendiği Camdaki Kız dizisi, Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Camdaki Kız yeni bölüm ile ise 6 Mayıs 2021 Perşembe günü Türkiye saatiyle 20:00’da izleyicisinin karşısına çıkmak için zaman sayıyor.

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir