Gerçeğin Peşinde 4 Mayıs 2021 Salı 355. Bölüm

Serap Paköz’ün sunduğu Gerçeğin Peşinde, 4 Mayıs 2021 Salı günü ekran karşısına çıktı. Hafta içi her gün Star ekranlarında yayınlanan Gerçeğin Peşinde, 355. bölüm izle ile izleyicisi karşısına çıktı. Peki Gerçeğin Peşinde son bölümde neler yaşandı?

Hafta içi her gün saat 13:15’te star ekranlarında yayınlanan Gerçeğin Peşinde programında faili meçhul olaylar konu olarak işleniyor. Yaşanmış olayların sır perdelerinin aralanmaya çalışıldığı programda Serap Paköz sunuculuk yaparken, Adli Tıp Uzmanı Taner Güven ve Avukat Hasan Kocabey de olaylara uzman gözüyle bakarak katkı sağlıyor.

3 Mayıs’taki bölümü izleyemeyenler, ‘Gerçeğin Peşinde 3 Mayıs 2021 Pazartesi 354. Bölüm‘e tıklayarak izleyebilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde 4 Mayıs 2021 Salı 355. Bölüm izlemek için buraya tıklayabilirsiniz. Yok ben canlı olarak izlemek istiyorum diyorsanız ise saat 13:15’te ‘Gerçeğin Peşinde canlı 355. bölüm izle‘ye tıklayarak izleyebilirsiniz.

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir