Gerçeğin Peşinde 6 Mayıs 2021 Perşembe 357. Bölüm

Serap Paköz tarafından sunulan Gerçeğin Peşinde, 6 Mayıs 2021 Perşembe günü ekran karşısına çıktı. Hafta içi her gün Star ekranlarından yayınlanan Gerçeğin Peşinde, 357. bölüm izle ile izleyicisiyle buluştu. Peki Gerçeğin Peşinde son bölümde neler yaşandı?

Hafta içi her gün saat 13:15’te ekrana gelen Gerçeğin Peşinde programında faili meçhul olaylar ele alınıyor. Serap Paköz’ün sunuculuğunu yaptığı programda, Adli Tıp Uzmanı Taner Güven ve Avukat Hasan Kocabey de olaylara uzman gözüyle bakarak katkı sağlıyor.

4 Mayıs’taki bölümü izleyemeyenler, ‘Gerçeğin Peşinde 5 Mayıs 2021 Çarşamba 356. Bölüm‘e tıklayarak izleyebilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde 6 Mayıs 2021 Perşembe 357. Bölüm izlemek için buraya tıklayabilirsiniz. Yok ben canlı olarak izlemek istiyorum diyorsanız ise saat 13:15’te ‘Gerçeğin Peşinde canlı 357. bölüm izle‘ye tıklayarak izleyebilirsiniz.

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir