Gerçeğin Peşinde 7 Mayıs 2021 Cuma 358. Bölüm

Hafta içi her gün Star ekranlarında yayınlanan Gerçeğin Peşinde, haftanın son programı ile 7 Mayıs 2021 Cuma günü yayınlandı. Serap Paköz’ün sunduğu Gerçeğin Peşinde, 358. bölüm izle ile izleyicisiyle buluştu. Peki Gerçeğin Peşinde son bölümde neler yaşandı?

Faili meçhul olayların ele alındığı Gerçeğin Peşinde programda, Adli Tıp Uzmanı Taner Güven ve Avukat Hasan Kocabey de olaylara uzman gözüyle bakarak katkı sağlıyor.

6 Mayıs’taki bölümü izleyemeyenler, ‘Gerçeğin Peşinde 6 Mayıs 2021 Perşembe 357. Bölüm‘e tıklayarak izleyebilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde 7 Mayıs 2021 Cuma 358. Bölüm izlemek için buraya tıklayabilirsiniz. Yok ben canlı olarak izlemek istiyorum diyorsanız ise saat 13:15’te ‘Gerçeğin Peşinde canlı 358. bölüm izle‘ye tıklayarak izleyebilirsiniz.

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir