Son Yaz Canan Kara Öldü mü? Funda Eryiğit Kimdir?

Ali Atay, Hafsanur Sancaktutan, Funda Eryiğit gibi isimlerin rol aldığı Son Yaz, 21. bölüm ile sezon finali yaptı. Sezon finalindeki son sahne herkesi gözyaşına boğarken, en çok merak edilenlerden bir tanesi de Selim Kara’nın eşi Canan Kara öldü mü sorusu oldu. Peki Canan Kara karakterini kim canlandırıyor? Funda Eryiğit kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte tüm detaylar haberimizde..

FOX TV’nin ilgiyle takip edilen dizisi Son Yaz, geçtiğimiz gün sezon finaline girdi. Sezon finaline girerken bölümün sonunda öyle bir sahne yaşandı ki izleyenler gözyaşlarını tutamadı. Silahlı saldırı sonucunda boğanın yakınından vurulan Canan Kara, bölümün sonunda gözlerini kapattı ve öldü izlenimi oluşturdu. Peki Canan Kara gerçekten de öldü mü? Funda Eryiğit Son Yaz dizisinden ayrılıyor mu?

Son Yaz Canan Kara Öldü mü?

Öncelikle dizinin sezon finalinde Canan Kara ölmüş izlenimi oluşturuldu ve bu da elbette diziyi sıkı takip edenleri merak içinde bırakmak için yapılan bir sahne oldu. Sahnenin sonunda Canan gözlerini kapattı ve öldü şeklinde sonuçlandı. Tabi şuan için her ne kadar net bir şey söyleyemesek de Son Yaz 2. sezon başladığında ya gerçekten Funda Eryiğit diziden ayrılmış olacağı için ölmüş olacak ya da ambulans gelip hastaneye götürülecek ve orada tedavi sonrasında kurtarılacak. O yüzden dizi başlamadan net bir şey söylemek olmayacak ve beklemekten başka bir çare olmayacak. Peki Son Yaz Funda Eryiğit kimdir, kaç yaşındadır ve nerelidir?

Son Yaz Funda Eryiğit Kimdir, Yaşı?

Birçoğunuzun 2008’de yayına giren Canım Ailem dizisinden hatırlayabileceği Funda Eryiğit, Türk sinema, dizi ve tiyatro oyuncusudur. Aslen Samsun Bafralı olan Funda Eryiğit, Zwolle Hollanda doğumludur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olan güzel oyuncu, 6 Kasım 1984 doğumludur. Funda Eryiğit boyu 1.66 cm olarak bilinirken, Altın Portakal Ulusal Film Yarışması En İyi Kadın Oyuncu Ödülü adaylığı bulunmaktadır. Funda Eryiğit Twitter adresine buraya tıklayarak, Instagram adresine ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kaynak= wikipedi

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir