Survivor Hanzade Ofluoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Yok Böyle Dans yarışmasında sunuculuk yapan ve Survivor 2021 kadrosunda yerini alan Hanzade Ofluoğlu, performansı merak edilirken kim olduğu da oldukça merak ediliyor. Peki Survivor Hanzade kimdir, kaç yaşında? Var Mısın Yok Musun yarışmasında yarışan Hanzade Ofluoğlu nereli? İşte Hanzade Ofluoğlu hakkında merak edilenler.

Daha önce Yok Böyle Dans adlı yarışmada sunuculuk yapan Hanzade Ofluoğlu, yine Acun Ilıcalı’nın yarışması olan Var Mısın Yok Musun adlı yarışmada yarışmacı olmuştu. Survivor 2021 gönüller kadrosunda yer alan Hanzade Ofluoğlu, daha önce Survivor yarışmasında da sunuculuk yaptı.

Survivor Hanzade Ofluoğlu Kimdir?

1988 tarihinde İzmir’de doğan Hanzade Ofluoğlu, adını ilk olarak Var Mısın Yok Musun adlı yarışmaya katılarak duyurdu. Daha sonra Yok Böyle Dans adlı yarışmada kısa bir süre sunuculuk yapan Survivor Hanzade, bunun yanı sıra Survivor yarışmasında da sunuculuk yapmıştır. 5 yıl süre boyunca Acun Medya’da sunuculuk yapmıştır.

Survivor Hanzade Hakkında Birtakım Şeyler

Hanzade Ofluoğlu boyu kaçtır? acaba diye merak edenler için 1.70 metre boyunda olduğu kaynaklarda belirtilmektedir. Survivor Hanzade kilosu kaçtır? diye soracak olursanız, 54 kilogram olduğu kaynaklarda belirtiliyor. Son 3 yıldır takım sporlarından olan flagfootball oynayan Hanzade Ofluoğlu evli mi? Survivor 2021 gönüllüler takımında yer alan Hanzade tam tamına 10 senedir evlidir ve eski soyadı da Durmuş’tur.

Kaynak

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir