Survivor İlayda Şeker Kimdir, Kaç Yaşında ve Nereli?

TV 8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor 2021 ünlüler kadrosunda yer alan ve güzelliği dikkat çeken Survivor İlayda Şeker kimdir, kaç yaşında? İşte sizlere Survivor İlayda boyu, kilosu gibi merak edilen detayları konumuz içerisinde hazırladık. Hadi gelin o zaman gönüller takımından Survivor 2021 ünlüler takımına geçen İlayda Şeker sevgilisi var mı? öğrenelim.

Yarışmada gönüllüler takımında ünlüler takımına geçen Survivor İlayda, bu hafta eleme potasına giden ilk isim oldu. Peki İlayda Şeker nereli, kaç yaşında? İşte cevapları..

Survivor İlayda Şeker Kimdir?

Survivor 2021 ünlüler takımı yarışmacısı Survivor İlayda, Nevşehir doğumludur. 1994 senesinde doğan güzel yarışmacı, Sakarya Üniversitesi mezunu olarak biliniyor. 18 yaşında kadar ailesi birlikte yaşan İlayda Şeker, üniversiteyi kazanınca Sakarya’ya gitti. Sakarya’da Sakarya Üniversitesinden mezun oldu. Okulu bitince de İstanbul’daki dedesinin yanına giderek onla yaşamaya başladı.

Survivor 2021 başlamadan önce İlayda Şeker, “İnsülinlerinizi hazırlayın, şekerinizi yükseltmeye geliyorum.” şeklinde ifadelerle izleyicilere ne kadar iddialı olduğunu ifade etti.

Survivor İlayda Şeker Hakkında Birtakım Şeyler

Survivor İlayda Şeker evli mi? diye merak edenler için, kaynaklarda evli olmadığı belirtiliyor. İlayda Şeker boyu, kaynaklarda göre 1.74 metre olarak belirtiliyor. Yine Survivor İlayda kilosu ise 61 olarak kaynaklarda yer alıyor. Burcu ise ikizler olan İlayda Şeker mesleği, çalışmadığını ifade ediyor.

Kaynak

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir