Gerçeğin Peşinde 17 Haziran 2021 Perşembe 386. Bölüm

Hafta içi her gün Star ekranlarında yayınlanan Gerçeğin Peşinde, 385. bölüm izle ile izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Serap Paköz’ün sunuculuğunu yaptığı Gerçeğin Peşinde, 16 Haziran 2021 Çarşamba günü ekran karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Peki Gerçeğin Peşinde son bölümde neler yaşandı? Gerçeğin Peşinde yeni bölümde neler yaşanacak?

Faili meçhul dosyaların ele alındığı Gerçeğin Peşinde programı, hafta içi her gün Türkiye saatiyle 13:15’te yayınlanıyor. Serap Paköz’ün sunduğu programda, Adli Tıp Uzmanı Taner Güven ve Avukat Hasan Kocabey de olaylara uzman gözüyle bakarak katkı sağlıyor.

16 Haziran’daki bölümü izleyemeyenler, ‘Gerçeğin Peşinde 16 Haziran 2021 Çarşamba 385. Bölüm‘e tıklayarak izleyebilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde 17 Haziran 2021 Perşembe 386. Bölüm izlemek için buraya tıklayabilirsiniz. Yok ben canlı olarak izlemek istiyorum diyorsanız ise saat 13:15’te ‘Gerçeğin Peşinde canlı 386. bölüm izle‘ye tıklayarak izleyebilirsiniz.

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir