Red Velvet Irene Kimdir, Kaç Yaşında? Irene Sevgilisi, Boyu, Kilosu?

Red Velvet müzik grubu üyesi olan Irene kimdir, kaç yaşındadır? İşte sizlere güzel şarkıcı Irene gerçek adı, yaşı, sevgilisi, burcu, kilosu, boyu, doğum yeri ve tarihi, çıkış şarkısı, göz rengi gibi detayları konumuzda paylaşacağız. Hadi gelin o zaman birlikte Red Velvet müzik grubunun güzel üyesi Irene hayatı hakkında bilgileri inceleyelim.

RED VELVET IRENE KİMDİR, KAÇ YAŞINDA? IRENE SEVGİLİSİ, BOYU, KİLOSU?

Irene gerçek adı Bae Joo-hyun ( 배주현) olsa da Irene sahne ismiyle tanınmaktadır. Irene yaşı kaçtır diye merak edenler için 21 Mart 1991 tarihinde doğduğu bilgiler arasında yer alıyor. Irene nereli diyenlere Daegu, Buk-gu / Güney Kore de doğduğu bilinmektedir. Irene burcu ülkemizde koç burcu olarak denk geliyor olsa da Çin ülkesindeki burçlara göre Irene keçi burcudur. Irene boyu 1.58 metre olurken Irene boyu ise 44 kilogram olarak biliniyor. Şaka maka kız bildiğiniz dokunsan kırılacak cinste zayıf… Irene göz rengi ise kahverengidir.

Red Velvet Irene Hayatı

Irene, şarkıcı, TV yıldızı ve rapçidir. Red Velvet grubu vokalisti, ana rapçisi, lideri, baş dansçısıdır. Yani grubun olmazsa olmaz yüzüdür. Irene’nin bir kız kardeşi vardır ve annesi, babası ve kız kardeşi le birlikte büyümüştür. SM Entertainment’ın 2009 senesinde Irene ile denemeleri başarılı olunca, aynı şirketin bünyesinde tam tamına 5 yıl eğitilip 2014 senesinde Red Velvet grubunun arasına katılmıştır. Daha öncesinde S.M. Rookies adlı ön grup çalışmasında diğer grup arkadaşları olan Wendy, Seulgi ve Yeri ile birlikte sahne alan Irene, bu dönem içerisinde birkaç video klipte de boy göstermiştir.

Bunu da Sevebilirsiniz = Red Velvet Yeri Kimdir, Kaç Yaşında? Yeri Sevgilisi, Boyu, Kilosu?

Irene en sevdiği sayı 43 olarak söylemiştir. Çünkü Güney Kore dilinde 43 sayısı seni seviyorum anlamına geliyormuş. Red Velvet grubu üyesi Irene, grupta pembe rengi temsil etmektedir. Grupta temsil ettiği hayvan ise Tavşan olarak biliniyor. Irene en sevdiği rengi mor olarak belirtirken kahve içemediğini ve tavuk yemediğini de sıkı hayranları için söyleyelim. Ayrıca Red Velvet grubunun en esnek elemanı kendisi diyebiliriz. Bacaklarını tamamen açabildiği yetmezmiş gibi bir de o pozisyonda uyuyabiliyor. Karakter olarak oldukça utangaç ve duyarlı olan Irene, bulaşık yıkamayı da oldukça çok sevdiği biliniyor. MAMAMOO grubundan Solar ve BLACKPINK grubundaki Jennie ile yakın arkadaş olan Irene aynı zamanda çok kolay korkabilen bir yapıya sahiptir.

Kaynak

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir