İspanyol Gençlik Dizisi Elite Dizi Oyuncuları İsimleri, Yaşları

İspanyol gerilim, gençlik drama internet televizyon dizisi olan Elite dizi oyuncuları kimler oldukları araştırılıyor. Özellikle Elite dizisinin 3. sezonundan sonra geçtiğimiz gün 4. sezonun ilk bölümünün yayınlanmasıyla oyuncuları hakkında bazı detaylar merak ediliyor. Peki Elite oyuncuları isimleri, yaşları, sevgilileri…

İlk bölümü 5 Ekim 2018 tarihinde yayınlanan Netflix’in İspanyol gençlik dizisi Elite, 4. sezon ile geçtiğimiz günlerde tekrardan start aldı. Maria Pedraza, Miguel Herran ve Jaime Lorente gibi isimlerin rol aldığı Elite dizisi oyuncuları kimdir, kaç yaşında ve sevgilileri kim diye merak ediliyor. İşte sevilen İspanyol dizi olan Elite oyuncuları hakkında birkaç detay..

Elite Dizi Oyuncuları İsimleri

İspanyol yapımı gençlik dizi Elite, 4. sezonun geçtigimiz gün başlamasını ardından oyuncuları kimler oldugu merak ediliyor. Özellikle Elite Marina, Elite Lu, Elite Carla, Elite Nadia kim gibi sorular araştırılıyor.

Elite Dizisi Oyuncuları Marina – Maria Pedraza

Elite Marina Maria Pedraza

Elite Marina karakterine can veren Maria Pedraza, 26 Ocak 1996 tarihinde Madrid İspanya’da doğmuştur. Birçoğunuzun muhtemelen La Casa de Papel dizisindeki Alison Parker karakteriyle hatırlayacağı Maria Pedraza, Elite dizisinde Marina Nunier karakteriyle dikkat çekiyor. 25 yaşındaki güzel aktris, La Casa de Papel dışında Toy Boy, Amar gibi yapımlarda da rol aldı. Maria Pedraza sevgilisi ise Elite dizisinde Nano karakterine can veren Jaime Lorente olarak bilinmektedir.

Elite Dizisi Oyuncuları Lu – Danna Paola

Elite Lu Danna Paola

Elite dizisinde Lu karakterini canlandıran Danna Paola, 23 Haziran 1995 Meksika’da dünyaya gelmiştir. 25 yaşındaki genç aktris, 1,6 metre boyundadır. Şarkıcılık yaparak popüler olan Danna Paola, daha önce Lo Mas Sencillo Es Complicarlo, Karmakarışık ve Tear This Heart Out gibi yapımlarda rol almıştır.

Elite Dizisi Oyuncuları Nadia – Mina El Hammani

Elite Nadia Mina El Hammani

Elite dizisinde Nadia karakterini canlandıran Mina El Hammani, 29 Kasım 1993 tarihinde Madrid İspanya’da dünyaya gelmiştir. Mina El Hammani boyu 1,6 metre olurken, kilosu ise 52 kg olarak bilinmektedir.

Elite Dizisi Oyuncuları Carla – Ester Exposito

Elite Carla Ester Exposito

Oyuncu ve model olanEster Esposito, 26 Ocak 2000 tarihinde Madrid İspanya’da dünyaya gelmiştir. Elite dizisinde Carla karakterini canlandıran 21 yaşındaki güzel aktris Ester Exposito, Someone Has to Die, When Angels Sleep ve Veneno gibi yapımlarda rol almıştır.

Elite Christian Miguel Herran

Yine La Casa de Papel dizisinde Rio karakterinden tanıyacağınız Miguel Herran, Elite dizisinde Christian karakterini canlandırıyor. Miguel Herran, 25 Nisan 1996 tarihinde Malaga İspanya’da doğdu. Miguel Herran, La Casa de Papel dizisi dışında Sınır Yok, Nothing in Return gibi yapımlarda rol almıştır.

Elite Ander Aron Piper

Elite dizisinde Ander karakterini canlandıran Aron Piper, 29 Mart 1997 tarihinde Berlin Almanya’da dünyaya gelmiştir. Aron Piper, daha önce El desorden que dejas, 15 Years and One Day ve The Rodriguez and the Far Side gibi yapımlarda rol almıştır.

Elite Nano Jaime Lorente

Maria Pedraza ile sevgilisi olan Jaime Lorente, Elite dizisinde Nano karakterini canlandırıyor. La Casa de Papel dizisindeki Denver karakteri ile tanıyabileceğiniz Jaime Lorente, 12 Aralık 1991 tarihinde Murcia İspanya’da dünyaya gelmiştir. Daha önce El Cid, Issız Bir Adaya Düşsen Yanına Kimi Alırdın? ve La Casa de Papel: Fenomen gibi daha birçok yapımda rol almıştır.

Elite Samuel Itzan Escamilla

Netflix’in İspanyol gençlik dizisi Elite oyuncuları arasında yer alan Itzan Escamilla, Samuel karakterine can veriyor. Itzan Escamilla, 31 Ekim 1997 tarihinde Madrid, İspanya’da dünyaya gelmiştir. 23 yaşındaki oyuncu, The Idhun Chronicles, Elite Short Stories: Carla Samuel ve Victor Ros gibi yapımlarda rol almıştır.

Elite Guzman Miguel Bernardeau

Elite dizisi oyuncuları arasında yer alan Miguel Bernardeau, dizide Guzman karakterini canlandırıyor. Miguel Bernardeau, 12 Aralık 1996 tarihinde Valensiya İspanya’da dünyaya gelmiştir.

Elite Polo Alvaro Rico

Gençlik ve drama dizisi Elite oyuncuları arasında yerini alan Alvaro Rico, dizide Polo karakterini canlandırıyor. 24 yaşındaki genç oyuncu, 13 Ağustos 1996 tarihinde La Puebla de Montalbán, İspanya’da dünyaya gelmiştir.

Elite Omar Omar Ayuso

Dizinin bir oyuncusu de 26 Mart 1998 tarihinde dünyaya gelen Omar Ayuso. Dizide de adı gibi Omar karakterine can veriyor.

Kaynak = vikipedi

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir