Agricultural Bank of China, Bitcoin İle İlgili İşlemleri Kabul Etmeyeceğini Açıkladı!

Dünyanın en büyük nüfusa sahip olan ülkesi Çin,’in en büyük 3. bankası olan Agricultural Bank of China, Bitcoin ile ilgili işlemleri kabul etmeyeceğini açıkladı. Fakat bir süre sonra Agricultural Bank of China, bu açıklamayı sildi. Yine de Agricultural Bank of China’nın yaptığı açıklama sonrasında Bitcoin, %10’a yakın gerileme yaşadı.

Kripto para piyasası hızla düşmeye devam ederken, bir darbede Çin’in en büyük 3. bankası olan Agricultural Bank of China’dan geldi. Bitcoin ile ilgili işlemleri kabul etmeyeceğini açıklayan Agricultural Bank of China, kripto para piyasasındaki düşüşü daha da hızlandırdı.

Kaynak

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir