Aşk Mantık İntikam 2. Bölüm Ne Zaman? Fragmanı Yayınlandı mı?

Başrollerinde güzel oyuncu Burcu Özberk, İlhan Şen, Melisa Döngel gibi isimlerin yer aldığı FOX ekranlarının yen dizisi Aşk Mantık İntikam, ilk bölümüyle izleyicisiyle buluştu. İlgiyle izlenen yaz aşk dizisi Aşk Mantık İntikam ilk bölümü bitiminin ardından fragmanı yayınlandı mı diye araştırıldı. Peki Aşk Mantık İntikam 2. bölüm ne zaman, saat kaçta? Aşk Mantık İntikam yeni bölüm ne zaman?

İlk bölümü 18 Haziran 2021 Cuma günü yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisi, izleyenlerin beğenisini aldı. YouTube üzerinde de yayınlanan dizinin ilk bölümü, üç buçuk milyona yakın izlenme alarak trend videolar listesinde ilk sırada yer aldı. Bunun üzerine de Aşk Mantık İntikam dizisi 2. bölüm ne zaman, saat kaçta diye araştırılmaya başlandı. Peki Aşk Mantık İntikam yeni bölüm ne zaman? Aşk Mantık İntikam 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk Mantık İntikam Dizi Konusu

Esra’nın hayatı o gün gördüğü bir gazete haberi ile alt üst olur. Bir yıl önce ayrıldığı eski kocası milyon dolarlık bir şirketin sahibi olmuştur ve artık çok yakışıklı ve karizmatik görünmektedir. Boşandıktan bir yıl sonra yolları tekrar kesişen Ozan ve Esra birbirlerine karşı hala öfke doludur. Esra kırılan gururunu onarmak için Ozan’ı tekrar kendisine aşık etmeye karar verir…

Esra garsonluk yapmaktadır ve artık hayatın zorluğundan sıkılarak yaşam standardının değişmesi için mühendis Ozan’la mantık evliliği yapmıştır. Ancak bu evlilikte maddi, manevi zorluklar yaşayınca evliliği bitirmek zorunda kalmıştır. Boşandıktan sonra Ozan bir yazılım şirketi açıp çok zengin olur. Ve bir gün Esra bu şirkette işe başlar.

Aşk Mantık İntikam 2. Bölüm Ne Zaman, Saat Kaçta?

FOX ekranlarının yeni dizisi Aşk Mantık İntikam, ilk bölümüyle 18 Haziran’da izleyici karşısına çıktı. Melisa Döngel, Burcu Özberk gibi isimlerin rol aldığı ve ilgiyle izlenen yaz aşk dizisi Aşk Mantık İntikam, 2. bölümü 25 Haziran 2021 Cuma günü Türkiye saatiyle 20:00’da FOX ekranlarında yayınlanacak.

Aşk Mantık İntikam 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Dizinin ilk bölümünün bitiminin ardından elbette ki yeni bölümde neler olacak diye merak edenler acaba Aşk Mantık İntikam dizisi 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı diye merak edip araştırıyor. Aşk Mantık İntikam yeni bölüm 1. fragmanı yayınlandı.

Aşk Mantık İntikam 1. bölüm izlemek için buraya tıklayabilir ya da YouTube’dan izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Kaynak

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir