Sedat Peker 10. Bölüm Videosu Paylaştı!

Uzun bir süredir video paylaşmayan organize suç örgütü kurma suçlamasıyla hüküm giyen Sedat Peker, 20 Haziran 2021 Pazar günü 10. bölüm videosunu paylaştı. Neden video paylaşmadığını videoda açıklayan Sedat Peker, Twitter’da yapılan paylaşımların kendisi tarafından yapıldığını da açıkladı. İşte Sedat Peker son videosu…

Geçtiğimiz günlerde uzun süredir video paylaşmadığı ve neden video paylaşmadığını açıklayan Sedat Peker, 10. bölüm videosunu yayınladı. Videoda kısa bir hikaye anlatan Sedat Peker, hem neden video paylaşmadığını hem de Twitter üzerinde yapılan paylaşımların kendisi tarafından yapıldığını açıkladı.

Sedat Peker, çektiği altı dakikalık videosuna, “Bazı arkadaşlarımız benim öldüğüm yönünde veya benim ceza evinde olduğum yönünde şeyler söylemişler. Bu paylaşımları da ben değil de bir başkaları benim adıma tweetleri yazdığını söylemişler. Bu vesileyle bu kısa video çekmek zorunluluğu hissettim. ” şeklinde ifadeler kullanarak başladı.

Organize suç örgütü kurma suçlamasıyla hüküm giyen Sedat Peker, yayınladığı altı dakikalık videoda, “Her ne olursa olsun umudumuzu kaybetmemeliyiz. Umut hırsızlarına umudumuzu çaldırmamalıyız ve hep demeliyiz ki ‘Bir Umuttur Yaşamak’. 15 gün boyunca, 15 gün sonra yeni bir değerlendirme yapılacakmış, can riskimle ilgili. Hayati riskimle ilgili. Bundan sonraki aşamada bir karar verecekler. Ama burada ama başka bir ülkede ama bir yolunu bulacağım. Yaptığımız akdi inşallah tamamlayacağız.” şeklinde ifadeler kullandı.

Kaynak

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir