Gerçeğin Peşinde 28 Haziran 2021 Pazartesi 393. Bölüm

Serap Paköz’ün sunduğu sevilerek izlenen Gerçeğin Peşinde, 28 Haziran 2021 Pazartesi günü haftanın ilk bölümü ile ekran karşısına çıktı. Hafta içi her gün Star ekranlarında yayınlanan Gerçeğin Peşinde, 393. bölüm izle ile izleyicisiyle buluştu. Peki Gerçeğin Peşinde son bölümde neler yaşandı? Gerçeğin Peşinde yeni bölümde neler yaşanacak?

Faili meçhul dosyaların ele alındığı Gerçeğin Peşinde programı, hafta içi her gün Türkiye saatiyle 13:15’te Star ekranlarında yayınlanıyor. Serap Paköz’ün sunuculuğunu yaptığı programda, Adli Tıp Uzmanı Taner Güven ve Avukat Hasan Kocabey de olaylara uzman gözüyle bakarak katkı sağlıyor.

25 Haziran’daki bölümü izleyemeyenler, ‘Gerçeğin Peşinde 25 Haziran 2021 Cuma 392. Bölüm‘e tıklayarak izleyebilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde 28 Haziran 2021 Pazartesi 393. Bölüm izlemek için buraya tıklayabilirsiniz. Yok ben canlı olarak izlemek istiyorum diyorsanız ise saat 13:15’te ‘Gerçeğin Peşinde canlı 393. bölüm izle‘ye tıklayarak izleyebilirsiniz.

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir