Gerçeğin Peşinde 30 Haziran 2021 Çarşamba 395. Bölüm

Hafta içi her gün Star ekranlarında yayınlanan Gerçeğin Peşinde, 30 Haziran 2021 Çarşamba günü ayın son bölümü ile ekran karşısına çıktı. Serap Paköz’ün sunduğu sevilen program Gerçeğin Peşinde, 395. bölüm izle ile izleyicisiyle buluşuyor. Peki Gerçeğin Peşinde son bölümde neler yaşandı? Gerçeğin Peşinde yeni bölümde neler yaşanacak?

Faili meçhul dosyaların ele alındığı Gerçeğin Peşinde programı, hafta içi her gün Star ekranlarında Türkiye saatiyle 13:15’te yayınlanıyor. Adli Tıp Uzmanı Taner Güven ve Avukat Hasan Kocabey de olaylara uzman gözüyle bakarak katkı sağlıyor.

Bugünkü programda altınlar ile birlikte kaçan 17 yaşındaki Kader, 18 yaşına girmesinin ardından canlı yayında annesiyle beraber Gerçeğin Peşinde programına katıldı. Programda, yaklaşık olarak 150 bin Türk Lirası değerinde olan altınlara ne olduğu konuşuldu.

29 Haziran’daki bölümü izleyemeyenler, ‘Gerçeğin Peşinde 29 Haziran 2021 Salı 394. Bölüm‘e tıklayarak izleyebilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde 30 Haziran 2021 Çarşamba 395. Bölüm izlemek için buraya tıklayabilirsiniz. Yok ben canlı olarak izlemek istiyorum diyorsanız ise saat 13:15’te ‘Gerçeğin Peşinde canlı 395. bölüm izle‘ye tıklayarak izleyebilirsiniz.

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir