Gerçeğin Peşinde 5 Temmuz 2021 Pazartesi 398. Bölüm

Serap Paköz’ün sunuculuğunu yaptığı Gerçeğin Peşinde, 5 Temmuz 2021 Pazartesi günü haftanın ilk bölümü ile ekran karşısına çıktı. Hafta içi her gün Star erkanlarında yayınlanan Gerçeğin Peşinde, 398. bölüm izle ile izleyiciyle buluştu. Peki Gerçeğin Peşinde son bölümde neler yaşandı? Gerçeğin Peşinde yeni bölümde neler yaşanacak?

Faili meçhul dosyaların ele alındığı ve merakla izlenen program Gerçeğin Peşinde, hafta içi her gün Star ekranlarında Türkiye saatiyle 13:15’te yayınlanıyor. Serap Paköz’ün sunduğu programda, Adli Tıp Uzmanı Taner Güven ve Avukat Hasan Kocabey de olaylara uzman gözüyle bakarak katkı sağlıyor.

Geçen haftanın son bölümünde 13 yaşındayken 2008 senesinde İzmir’de kaybolan ve 13 senedir kayıp olan Murat Sönmez’in nerede olduğu dosyası konuşuldu. Programda, “Ailesinin Murat Sönmez’i bulabilmek için astığı kayıp ilanlarını kim neden kaldırdı?” sorusu tartışıldı. Diğer bir dosya ise eşine “Avustralya’dayım” diye Metin Tek’in nerede olduğuydu. Gerçeğin Peşinde ekibinin arayıp bulduğu Metin Tek, İzmir’de bulundu.

Gerçeğin Peşinde konuşulan diğer bir dosya ise ‘Uğur Şimşek’in nerede olduğu dosyası oldu. 11 aydır kendisinde haber alınamayan Uğur Şimşek’in hayatından ailesi endişe duyuyor. Peki Uğur Şimşek nerede? İşte bu soru konuşulup araştırıldı.

2 Temmuz’daki bölümü izleyemeyenler, ‘Gerçeğin Peşinde 2 Temmuz 2021 Cuma 397. Bölüm‘e tıklayarak izleyebilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde 5 Temmuz 2021 Pazartesi 398. Bölüm izlemek için buraya tıklayabilirsiniz. Yok ben canlı olarak izlemek istiyorum diyorsanız ise saat 13:15’te ‘Gerçeğin Peşinde canlı 398. bölüm izle‘ye tıklayarak izleyebilirsiniz.

Kaynak

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir