Sinovac Sinovac Diye Bağırdı! Sosyal Medyada Viral Oldu!

Kütahya Otogarı’nda kurulan sağlık standında görevli bir kişinin ‘Sinovac Sinovac, BionTech BionTech” şeklinde bağırması ilginç görüntüler oluştururken sosyal medyada ise viral oldu.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, geçtiğimiz günlerde tren ve otobüs garlarında aşı hizmetini başladığını duyurmuştu. Bakınız. Bunun üzerine de Kütahya Otogarı’nda kurulan bir sağlık standında ortaya çıkan görüntüler, sosyal medya gündemine oturdu. Twitter’da ‘Sinovac Sinovac’ etiketiyle 350 bine yakın tweet atıldı.

Bu görüntüler sonrasında Kütahya İl Sağlık Müdürlüğü, sağlık çalışanı ile ilgili soruşturma başlattı. Yapılan açıklamada, “Görevli sağlık personellerinin, bulundukları ortamdan ve otobüs firması görevlilerinin söylemlerinden esinlenerek yaptıkları şakalaşmanın cep telefonları ile çekilerek çeşitli sosyal medya hesaplarında yayınlanmıştır. Maksadı aşan, yanlış algı ve anlaşılmalara sebebiyet veren personellerle ilgili gerekli idari soruşturma başlatılmış olup sonucu hakkında ayrıca kamuoyu bilgilendirilecektir.” şeklinde ifadeler yer aldı.

Kaynak = trt haber

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir