Sağlık Bakanı Koca: “Bugün 1 Milyon 81 Bin 352 Doz Aşı Uygulandı”

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından, bugün uygulanan aşı sayısını açıkladı. Bakan Koca, yaptığı açıklamada, “Bugün 1 milyon 81 Bin 352 doz aşı uygulandı.” ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz günlerde 50 milyon doz aşıyı geçildiğini açıklayan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından 5 Temmuz 2021 Pazartesi günü içinde ne kadar aşı yapıldığını açıkladı. Bakan Koca’nın 1 milyon dozdan fazla aşı yapıldığını belirttiği açıklamada, “Bugün 1 milyon 81 Bin 352 doz aşı uygulandı. Yarın sabah yeni randevularla bu sayıyı aşalım.” ifadelerini kullandı.

5 Temmuz’u 6 Temmuz’a bağlayan gece açıklamada bulunan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın tweetine 3 binden fazla beğeni gelirken, 200’den fazla da retweet geldi.

Kaynak

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir