Sertab Erener’den Cem Karaca’nın ‘Bu Son Olsun’ Adlı Şarkısıyla Aşı Kampanyasına Destek!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, resmi sosyal medya hesabından şarkıcı Sertab Erener’e teşekkür mesajı paylaştı. #KollarıSıvıyoruz etiketiyle yerli covid-19 aşısı Turkovac’a destek için çekilen videoda, Sertap Erener, Cem Karaca’nın seslendirdiği ‘Bu Son Olsun’ adlı şarkıyı yeni sözlerle yorumladığı için teşekkür etti.

Koronavirüs kapsamında aşı çalışmaları hızla devam ederken, Sağlık Bakanlığı aşı kampanyası için video hazırladı. Video içerisindeki rahmetli Cem Karaca’nın ‘Bu Son Olsun’ adlı şarkısını ise Sertap Erener, yeni sözlerle yorumlayarak söyledi.

Konu üzerine Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabında Sertab Erener’e teşekkür mesajı yayımladı. Bakan Koca, “Rahmetli Cem Karaca’nın seslendirdiği “Bu Son Olsun” şarkısını yeni sözlerle yeniden yorumlayarak aşı kampanyamızın sesi olan Sertab Erener’e teşekkür ederim.” ifadelerine yer verdi.

Kaynak

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir