İki Doz Koronavirüs Aşısı Yaptıranların Sayısı 20 Milyonu Geçti!

Son dakika haberine göre, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs kapsamında iki doz aşı yaptıranların sayısının 20 milyonu geçtiğini duyurdu.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından koronavirüs aşısına dair gelişmeleri paylaşmaya devam ediyor. Son olarak iki doz aşı yaptıranların sayısının 20 milyonu geçtiğini duyurdu. Duyurusunda, “İKİ DOZ aşısını yaptıranların sayısı 20 milyonu geçti.” ifadelerini kullandı.

İki doz koronavirüs aşısı yaptıranların %33’lük diliminin 18 yaş ve üstü nüfusa karşılık geldiğini vurgulayan Bakan Koca, “Bu sayı, 18 yaş ve üstü nüfusun yaklaşık %33’üne karşılık geliyor.” ifadelerini kullandı.

Kaynak

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir