Çghb 2 Sema Özkan Yorgun Kimdir, Kaç Yaşında ve Nereli? Sema Özkan Yorgun Boyu ve Kilosu?

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncuları arasında başarılı performansı ile dikkat çeken Çghb 2 Sema Özkan Yorgun kimdir, kaç yaşında ve nereli? Girdiği her rolü başarıyla canlandıran Sema Özkan Yorgun boyu ve kilosu kaçtır? İşte Çghb 2 Sema Özkan hakkında merak edilen tüm detaylar..

Çghb 2 ekibi arasında yer alan güzelliği ve başarılı performansıyla dikkat çeken Sema Özkan’ın kim olduğu merak ediliyor. Organize İşler Sazan Sarmalı adlı filmde de rol alan güzel oyuncu Sema Özkan, Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncuları arasında yer alıyor. Peki Çghb 2 Sema Özkan kimdir, yaşı ve nereli? Sema Özkan boyu ve kilosu..

Çghb 2 Sema Özkan Yorgun Kimdir, Kaç Yaşında?

Şubat 1984 tarihinde Antalya’da dünyaya gelen Sema Özkan, üniversite yıllına kadar Antalya’da yaşadı. Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde Sosyal Bilgiler Öğretmenliği’ni bitiren Sema Özkan, tiyatro hayatına ortaokul yıllarında başladı.

Çghb 2 Sema Özkan Yorgun Boyu ve Kilosu?

Şahika Tekand’ın Studio oyuncularına başladı ve oradan mezun olan Sema Özkan, Lisans ve KPSS arası dönemde evlenmiş 2016 yılında bir kızı olmuştur. Balık burcu olan Sema Özkan’ın boyu 1,65 metre olurken, kilosu ise 62 kg olarak bilinmektedir.

Kaynak=kanald

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir