Feyyaz Şerifoğlu Kimdir, Kaç Yaşında ve Nereli? Feyyaz Şerifoğlu Oynadığı Diziler

Camdaki Kız dizisinde Sedat Koroğlu karakterini canlandıran Feyyaz Şerifoğlu kimdir, kaç yaşında ve nereli? Karizmatik halleriyle dikkat çeken yakışıklı oyuncu Feyyaz Şerifoğlu’nun oynadığı diziler hangileri? İşte Camdaki Kız dizinin Sedat’ı ve Ajdan Pekkan’ın vokalistliğini yapan Feyyaz Şerifoğlu hakkında merak edilen tüm detaylar..

Türk dizi oyuncusu olan Feyyaz Şerifoğlu, oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Özellikle Camdaki Kız dizisindeki Sedat karakteriyle kim olduğu daha çok araştırılmaya başlandı. Enbe Orkestrası ile müzik kariyerini sürdüren Feyyaz Şerifoğlu, ünlü şarkıcı Ajda Pekkan’ın vokalistliğini de üstlenmiştir. Peki Feyyaz Şerifoğlu kimdir, kaç yaşında ve nereli? Feyyaz Şerifoğlu boyu, kilosu ve sevgilisi?

Feyyaz Şerifoğlu Kimdir, Kaç Yaşında?

29 yaşındaki Feyyaz Şerifoğlu, 7 Ağustos 1991 tarihinde Rize’de doğmuştur. Burcu Biricik ile başrollerini paylaştığı Camdaki Kız adlı dizide canlandırdığı Sedat Koroğlu karakteriyle dikkat çeken yakışıklı oyuncu, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Tekstil Mühendisliği Bölümü mezun olmuştur. O Ses Türkiye yarışmasına “Gidene” adlı şarkıyla katılan Feyyaz Şerifoğlu, boyu 1,85 metre olurken, kilosu ise 76 kg olarak bilinmektedir.

Feyyaz Şerifoğlu Oynadığı Diziler

O Ses Türkiye adlı yarışmaya “Gidene” adlı şarkıyla katılan Feyyaz Şerifoğlu, 2020 senesinde Fox ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda adlı dizisinde rol almıştır. Kırmızı Oda dizisinde Can karakterini canlandıran Feyyaz Şerifoğlu, 2021 senesinde ise başrollerini Burcu Biricik’le paylaştığı Camdaki Kız adlı dizide rol alıyor. Camdaki Kız adlı dizisinde ise Sedat Koroğlu karakterini canlandırıyor.

Kaynak=vikipedi

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir