Çghb 2 Ezgi Özyürekoğlu Kimdir, Kaç Yaşında ve Nereli?

Çghb 2 oyuncuları arasında yer alan diğer güzel bir oyuncusu ise Ezgi Özyürekoğlu. Verilen her rolü başarıyla canlandıran başarılı oyuncu Ezgi Özyürekoğlu kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Ezgi Özyürekoğlu boyu, kilosu ve sevgilisi..

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ekibi içerisinde yer alan Ezgi Özyürekoğlu, hem güzelliği ile hem de oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Bu nedenle de Çghb 2 Ezgi Özyürekoğlu kimdir, kaç yaşında ve nereli gibi sorular araştırılıyor. İşte Çghb 2 Ezgi Özyürekoğlu hakkında merak edilen detaylar..

Çghb 2 Ezgi Özyürekoğlu Kimdir, Kaç Yaşında?

Üniversite yıllarında tiyatro ile tanışan güzel oyuncu, bu sayede İstanbul’un yolunu tuttu. İstanbul’a gelmesinin ardından birçok tiyatro oyununda: oyuncu, yönetmen yardımcısı, kostümcü, aksesuarcı gibi görevleri üstlendi. 2014 senesinde Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Yüksek Lisansına başlayan Ezgi Özyürekoğlu, 2 sene sonunda mezun oldu. 2016 senesinde ise şuanda da oyunculuk yaptığı BKM Mutfak’ın Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ekibi içinde yer alıyor. Peki Ezgi Özyürekoğlu kaç yaşında?

Mersin’in Tarsus ilçesinde dünyaya gelen güzel oyuncu, aslen Adana Çukurovalıdır ve 12 Şubat 1990 tarihinde doğmuştur. Kova burcu olan Ezgi Özyürekoğlu’nun babası Süleyman Özyürekoğlu, annesi Reyhan Özyürekoğlu olarak bilinmektedir.

Çghb 2 Ezgi Özyürekoğlu Boyu, Kilosu?

Güzel BKM Mutfak oyuncusunun en çok merak edilen detaylarından bir tanesi de elbette ki boyu ve kilosu desek doğru olacaktır. Düzgün fiziği ile güzelliğini ortaya çıkaran Ezgi Özyürekoğlu, 1,72 metre boyunda olduğu bilinirken, kilosu ise 60 kg olarak bilinmektedir.

Çghb 2 Ezgi Özyürekoğlu Evli Mi?
Çghb 2 Ezgi Özyürekoğlu Evli Mi?

Çghb 2 Ezgi Özyürekoğlu Evli Mi?

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 izleyicileri acaba Ezgi Özyürekoğlu evli mi diye merak ediyor. Başarı oyuncu 20 kasım 2018 tarihinde Ahmet Saka ile nişanlanmıştır. Daha sonra 2019 senesinde çift evlenmiştir.

Beşiktaş takımını tuttuğu bilinen Ezgi Özyürekoğlu, 2019 senesinde vizyona giren Organize İşler Sazan Sarmalı adlı filmde rol almıştır. Filmde, Atakan Çelik, Hamza Yazıcı, Sema Özkan gibi Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncuları da yer almıştır.

Kaynak=kanald

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir