Koronavirüs Kapsamında Toplam Yapılan Aşı Doz Sayısı 71 Milyonu Geçti!

Son dakika haberi: Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, resmi sosyal medya hesabından toplam yapılan aşı doz sayısının 71 milyonu geçtiğini açıkladı.

Tüm dünyayı etkisi altına Covid-19 salgına, aşısının bulunmasıyla önüne geçilmeye çalışılıyor. Üç doz olarak uygulanan aşıda, bugüne kadar toplam yapılan aşı doz sayısı 71 milyonun üzerine çıktı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından ‘Son Dakika’ vurgusuyla toplam yapılan aşı doz sayısının 71 milyonu geçtiğini açıkladı.

Bakan Koca, Twitter’da “SON DAKİKA: Toplam yapılan aşı doz sayısı 71 Milyonu geçti.” ifadelerini kullandı.

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir