Dua Lipa’dan Türkiye’ye Destek Paylaşımı! ‘Seninleyim Türkiye’

Türkiye’de çıkan orman yangınları için destek paylaşımı yapan 25 yaşındaki İngiliz şarkıcı Dua Lipa, ‘Seninleyim Türkiye’ dedi. Hem güzelligi hem de şarkılarıyla beğeni toplayan başarılı şarkıcı Dua Lipa, Türkiye’de çıkan orman yangınları için Türkiye’ye destek paylaşımı yaptı.

İnstagram hikayesinde paylaşımda bulunan güzel şarkıcı Dua Lipa, “our poor planet is crying. When will we see that climate change is real. We have to face the facts. PROTECT OUR MOTHER. Turkey I’m with you. (Zavallı gezegenimiz ağlıyor. İklim değişikliğinin gerçek olduğunu ne zaman göreceğiz. Gerçeklerle yüzleşmek zorundayız. ANNEMİZİ KORUYUN. Türkiye seninleyim)” ifadelerini kullandı.

Dua Lipa'dan, 'Seninleyim Türkiye' Paylaşımı
Dua Lipa’dan, ‘Seninleyim Türkiye’ Paylaşımı

Dua Lipa bu paylaşımıyla ile Türkiye’ye destek olduğunu ifade etti. Paylaşımında, Türkiye için dua et ifadelerini de kullanan şarkıcı, “PRAY FOR TURKEY. Turkey is burning. Ars burning.. Es Atuji Is burning. Alffiga is burning: Kayseri is burning. Adana is burning. .. Air Osmanlye Is burning Marmaris is burning.,, Mersin is burning. 11111.11a Kozan is burning. Mugla i§,burning. Didirn is burning. KUtabta is burning. (TÜRKİYE İÇİN DUA ET. Türkiye yanıyor. Manavgat yanıyor.. Bodrum yanıyor. Alanya yanıyor: Kayseri yanıyor. Adana yanıyor. Osmaniye Yanıyor. Marmaris yanıyor. Mersin yanıyor. Kozan yanıyor. Muğla yanıyor. Didim yanıyor. Kütahya yanıyor.)” ifadelerine yer verdi.

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir