Dilara Mardine Kimdir, Kaç Yaşında ve Nereli?

Max Kruse, Tokyo 2020 Olimpiyatları’nda Almanya’nın Suudi Arabistan’ı 3-2 yendiği maç sonrasında, Kürtçe yazılı t-shirt ile evlilik teklifi ettiği Dilara Mardine kimdir? Max Kruse’nin sevgilisi Dilara Mardine kaç yaşında ve nereli?

Almanya milli takımıyla Tokyo 2020 Olimpiyatları’nda mücadele eden Max Kruse, Almanya’nın Suudi Arabistan’ı 3-2 yendiği maç sonrasında, canlı yayında sevgilisi Dilara Mardine’e Kürtçe yazılı T-shirt ile evlenme teklifi etti. Bu olay sonrasında Max Kruse’nin sevgilisi Dilara Mardine’in kim olduğu en çok araştırılan konulardan bir tanesi oldu.

Max Kruse’nin Sevgilisi Dilara Mardine Kimdir?

Max Kruse, Kürtçe “Seni çok seviyorum, benimle evlenir misin?” yazılı T-shirt ile Dilara Mardine’e evlenme teklifi etti. Evlilik teklifi sonrası gündem olan olay Dilara Mardine’nin kim olduğu oldu. Almanya’da yaşamını sürdüren Dilara Mardine’in kaç yaşında ya da aslen nereli olduğu bilinmiyor. Fakat Max Kruse’nin evlilik teklifini Kürtçe yapmasından dolayı Kürt asıllı olduğu tahmin ediliyor.

Max Kruse’nin sevgilisi Dilara Mardine, Instagram hesabı ise ‘dilaramardine’ şeklindedir. Sevgilisi Max Kruse ile fotoğraflarını bu hesapta paylaştığı bilinmektedir.

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir