Bakan Mustafa Varank’tan Emre Kınay’a Yanıt!

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’tan Emre Kınay’ın bugün paylaştığı videoya yanıt paylaşımı geldi. Bakan Varank, Emre Kınay’ın orman yangınları hakkında paylaştığı video, “Niçin herkes kendini afet uzmanı zannediyor?” ifadelerini kullanarak cevap verdi.

Emre Kınay, bugün paylaştığı video ile orman yangınlarına yapılan müdahaleleri, can kaybını ve daha birçok şeyi eleştirdi. Konu üzerine Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, resmi sosyal medya hesabından Emre Kınay’a net cevaplar verdi.

Bakan Varank, “Niçin zor zamanda bir ve beraber olmak yerine, canı pahasına sahada çalışan insanların morali bozuluyor?” ifadelerini kullandı. Bakan Varank ayrıca, Emre Kınay’ın “Her yangına koşan piyade, Jandarma niçin bu yangında kimseye yardım etmiyor?”, “Ülkenin bütün kaynaklarını insanların üzerine su sıkan TOMA’lar niçin orada çalışmıyor?” şeklindeki sorulara da video ile çok net bir şekilde yanıt verdi.

İşte Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın o paylaşımı; “Niçin herkes kendini afet uzmanı zannediyor? Niçin zor zamanda bir ve beraber olmak yerine, canı pahasına sahada çalışan insanların morali bozuluyor? Niçin her afette ilk aklınıza gelen şey yaraları sarmak değil de siyaset oluyor? Niçin? Niçin? Niçin?” şeklinde oldu.

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir