Denizli Buldan Güney Yangını Kontrol Altına Alındı!

Denizli Buldan Güney yangını son durum ne? Denizli Buldan Güney yangını son dakika haberi: Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, resmi Twitter hesabından, “Denizli Buldan Güney yangını kontrol altına alındı.” açıklamasında bulundu.

Türkiye’nin dört bir yanında çıkan orman yangınları sonrasında, Orman Bakanı Pakdemirli’den sevindirici haberler gelmeye devam ediyor. Bakan Pakdemirli, son olarak İzmir Buca yangınının kontrol altına alındığını ve soğutma çalışmalarının devam ettiğini açıklamıştı. Şimdi ise Denizli Buldan yangınından sevindirici haber geldi.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, “DENİZLİ BULDAN GÜNEY YANGINI KONTROL ALTINA ALINDI. Soğutma çalışmaları devam ediyor.” ifadelerini kullandı.

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir