Emre Kınay, “Can Kaybımız Yok!” Açıklamasına Paylaştığı Video ile Tepki Gösterdi!

Sosyal medya gündemine Demet Akalın’dan sonra, başka bir ünlü isim olan 51 yaşındaki oyuncu Emre Kınay oturdu. Ünlü oyuncu Emre Kınay çektiği video ile orman yangınlarında “Can kaybımız yok!” açıklamasına “Kaplumbağa senin can kaybın değil mi?” tepkisi verdi.

Orman yangınları ülkemizin dört bir tarafında devam ederken, sosyal medya gündemi de sürekli meşguliyetini sürdürüyor. 51 yaşındaki Türk oyuncu Emre Kınay, sosyal medyada yayınladığı video ile gündeme oturdu. Kınay, paylaştığı videonun en başında, “Durdurulmuş yangınlar yok. TRT … söylediği yalanlar ortalıkta.. Aleni yalanlar niye söylenir, onu gidin oraya sorun!” şeklinde ifadeler kullandı.

Konuşmalarına devam eden Emre Kınay, videonun ortalarına doğru, “Can kaybımız yok!” açıklamasını da cevap verdi. Kınay, “Orada can kaybımız yok diyor bazı yetkililer. Kaplumbağa senin can kaybın değil mi? O toprağın altında o toprağı kabartan sizin canlınız değil mi?” şeklinde ifadeler kullandı.

Kaynak

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir