Muğla’da Düşen Yangın Söndürme Helikopteri Haberi Asılsız Çıktı!

Son dakika haberi: Sosyal medyada Muğla Köyceğiz bölgesinde yangın söndürme helikopterinin düştüğü haberi yayınladı. Konu üzerine Orman Genel Müdürlüğü resmi Twitter hesabından, Muğla’da düşen yangın söndürme helikopteri haberinin asılsız olduğunu açıkladı.

Orman yangınları birçok bölgede devam ederken, Muğla’da düşen yangın söndürme helikopteri haberi sosyal medyada dolaşıyordu. Konuya netlik getirmek için Orman Genel Müdürlüğü açıklamada bulundu.

Resmi sosyal medya hesabında açıklamada bulunan Orman Genel Müdürlüğü, haberin asılsız olduğunu vurgulayarak “Sosyal medyada dolaşıma giren Muğla/Köyceğiz bölgesinde yangın söndürme helikopterinin düştüğü haberleri asılsızdır.” ifadelerini paylaştı.

Paylaşımının devamına da resmi makamların açıklamalarının dikkate alınması gerektiğini vurgulayarak, “Vatandaşlarımızı, sadece resmî ve yetkili makamların açıklamalarını dikkate almaya davet ediyoruz.” ifadelerini ekledi.

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir